Oferty bankowe

Banki zatrudniają armie specjalistów do opracowywania warunków udzielania kredytów dla klientów indywidualnych. Równie dużą armie zatrudniają by te kredyty odpowiednio zareklamować. Odpowiednio, czyli inaczej niż konkurencja a przede wszystkim przedstawiając swój produkt jako zdecydowanie lepszy dla danego klienta, co nie zawsze jest zgodne z prawdą. Wybór odpowiedniego kredytu to ciężko orzech do zgryzienia i dlatego istnieje wiele kalkulatorów kredytowych i tabel porównawczych.

Wybierając kredyt mieszkaniowy kalkulator pomoże nam podjąć właściwą decyzję. Jego pomoc polega na przeliczeniu wszelkich opłat wstępnych oraz rat kredytowych, jakie będziemy musieli płacić co miesiąc, często przez długie lata. Wszystkie banki oferują takie kalkulatory kredytowe, zapewniając jednocześnie, że tylko ich kredyt jest najlepszym rozwiązaniem dla klientów. Dlatego bardzo często trudno jest wybrać najodpowiedniejszy dla siebie kredyt mieszkaniowy zwykły jak i pod hipotekę. Często błądzimy wśród ofert i musimy skorzystać z pomocy profesjonalnych doradców kredytowych, którzy przepisy prawa bankowego mają w małym palcu i spośród nawału ofert bankowych potrafią wyłuskać kredyt odpowiedni dla poszczególnego klienta.

Klient, który poszukuje kredytu na mieszkanie często jest zasypywany sprzecznymi informacjami nawet w obrębie jednego konkretnego banku i jego oferty., Bardzo często poszczególni pracownicy banku nie potrafią rzeczowo i profesjonalnie przedstawić swojej oferty, licząc na to, że większości informacji klient domyśli się sam. To bardzo częsta praktyka pracowników bankowych – niedoinformowanie klienta o jego prawach i obowiązkach wynikających z konkretnej oferty kredytowej. To prowadzi do późniejszych problemów z wywiązaniem się z umowy kredytowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>